СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОБГОВОРИВ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ

Дата: 13.07.2019 10:56

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 15 жителів громади, які зверталися з проблемними питаннями сьогодення:

• Поточний ремонт доріг – висипання щебенем сільської дороги по вул.Молодіжна в с.Заліссі; по вул.Набережна в с.Іллятка; вул.Лисенка смт Стара Синява;
  • оформлення права власності на земельну ділянку в с.Щербанях, в с.Липки – згідно рішення суду;
  • перебої із водопостачанням в с.Пилявка внаслідок затоплення обладнання;
  • повторне звернення щодо вирішення питання налагодження відповідного тиску води у мережі водопроводу в с.Лисанівці, вул.Молодіжна;
  • налагодження процесу оплати за послуги водопостачання згідно лічильника (смт Стара Синява).

На прийомі побувало шестеро  жителів  с.Пилявки, порушували питання регулярного водопостачання.

Усі  питання детально обговорено. Доручено директору водоканалу Валентину Матіяшу налагодити співпрацю із жителями с.Пилявка у плані вирішення питань водопостачання; дано доручення працівникам водоканалу та підрядним організаціям з виконання робіт із налаштування роботи мереж водогонів в селах – ліквідувати причини поломок – а саме, встановити станцію керування насосом з частотним перетворювачем на водогоні в с.Пилявці, який побудовано один із перших із сіл громади; обстежити частину мереж водопроводу в с.Лисанівці та забезпечити водопостачанням домогосподарства на вул.Молодіжна; відділу земельних відносин – представити зразки заяв для громадян для оформлення земельних ділянок; Кп «Старосинявський комунгосп» - організувати роботи із вивезення певної кількості щебеню для висипання окремих ділянок вуличних сільських доріг.

У роботі прийому взяли участь: заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, головний спеціаліст відділу Дмитро Осадчук, директор КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями, які вирішено в індивідуальному порядку.

Прес-служба ОТГ.