ЗА МІСЯЦЬ ЗМІНИЛА УМОВИ РОБОТИ СІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ

Дата: 19.06.2019 19:43

Сільський  клуб у малому населеному пункті, якщо він систематично працює, є центром культурного розвитку місцевого населення. Начальник відділу культури  Богдан Німець разом з в.о.старости Сергієм Свириденком побували у клубі в с.Ілятка . Завклубом Ревнюк Анастасія Василівна  працює з 13 травня 2019 року. Вона власноруч за один місяць повністю змінила умови  роботи сільського клубу…

Клуб  був в незадовільному стані та готувався до закриття,  працював з чисельністю жителів 150 чоловік . Працівник культури в селі  був відсутній. Анастасія Василівна звернулась з проханням працевлаштування та запевнила, що протягом місяця все зробить для того, щоб в літній період організувати дозвілля для молоді та жителів села на належному рівні.  За місяць разом з жителькою с.Ілятка та за підтримки жителів населеного пункту повністю побілили та пофарбували приміщення клубу знадвору та в середині – навели ідеальний порядок. Жителі села дякували за те, що у них є такий  заклад культури, село ніби ожило.

Тепер можна  вечорами збиратися  в клубі молоді, яка залишилась в селі та приїхала до дідусів та бабусь.   Жителі впевнені, що у сільському клубі завжди будуть проводитись календарні свята, дискотеки, свято села та інші заходи.

Ми подякували Анастасії Василівні за роботу та за те, що не чекаючи від когось допомоги, власноруч упорядкувала робоче місце та, перш за все, доклала максимум зусиль для того, щоб  молодь та жителі села мали куди вийти, організувати свято, зустрітись та провести дозвілля.

Відділ культури, національностей,

релігій та туризму виконкому селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)