Відзавтра починаємо обговорення змін до Конституції в частині децентралізації, – Володимир Гройсман

Дата: 19.06.2019 19:40

Вже відзавтра в Україні широко розпочнеться обговорення проекту закону про внесення змін до Конституції України в частині закріплення здобутків реформи децентралізації і неможливості відміни реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми відзавтра починаємо обговорювати зміни до Конституції в частині місцевого самоврядування. Ми говоримо про те, аби не дати повернути стару систему – через райадміністрації, централізацію бюджету. Треба зняти всі загрози і заручитися змінами до Конституції, – сказав Володимир Гройман. – Реформу треба продовжувати і забезпечити лідерство в цьому процесі. Таке лідерство я бачу на місцях».