ВІДРЕМОНТУВАЛИ КАНАЛІЗАЦІЙНУ МЕРЕЖУ

Дата: 18.06.2019 13:20

Жителі багатоповерхівок на вулиці Толстого звернулися до селищного голови з питання оновлення каналізаційних мереж. У 2018 році селищним головою Віталієм Здебським організовано виїзне засідання виконкому на даний об’єкт, участь в якому взяли і депутати селищної ради. В результаті співпраці із селищного бюджету було спрямовано 45 тис. грн. на придбання насосного обладнання для заміни такого, що використало свої технічні можливості на комунальній каналізаційній системі. Це питання було вирішено, що дало можливість без перешкод відкачувати нечистоти із септика багатоквартирного будинку на вул.Толстого.

Нещодавно сталася поломка каналізаційних мереж неподалік від траси на цій же вулиці. Силами працівників комунального підприємства Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» оперативно проведено ремонт каналізаційних мереж.

Відділ організаційно-кадрової роботи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)