Селищний голова Віталій Здебський провів особистий  прийом громадян. На прийомі побувало чотири  жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями сьогодення, а саме:

• видача довідки згідно вимог державних установ;
  • оформлення спадщини  на  земельну  ділянку;
  • вирішення  житлово – побутових питань в багатоквартирному  будинку.

Фото без опису

Кожне питання взято селищним  головою на особистий контроль. Доручено першому  заступнику  селищного голови з питань  діяльності виконавчих  органів ради Андрію Карпушину очолити комісію по вивченню житлово-побутових проблем в багатоквартирному  будинку та  зробити висновки згідно чинного законодавства.

У роботі прийому взяли участь: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, секретар селищної ради Наталія Гарник, начальник відділу земельних відносин Наталія Дзюба, начальник  юридичного відділу апарату  селищної ради Ігор Шевчук.

Зроблено аналіз усіх робочих питань, що підіймалися громадянами на особистому  прийомі  селищного голови.