Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07 червня  2019 року                         смт  Стара Синява                     № 35/2019-р

Про скликання  48 –ї  чергової  сесії   Старосинявської  селищної  ради VII скликання»

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати  сорок восьму  чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     18 червня 2019 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним:

• 1. Про скасування   рішення сесії  селищної ради.
  • 2. Про припинення  права постійного користування на земельну ділянку.
  • 3.Про припинення  права користування  земельними ділянками громадянами.
  • 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою  щодо   встановлення  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості ).
  • 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )для передачі в оренду.
  • 6. Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу  на земельних торгах (у формі аукціону).
  • 7. Про внесення змін до договору  оренди землі .
  • 8. Про  внесення змін до рішення селищної ради №03/2017 від 31 серпня 2017 року «Про затвердження програми розвитку  земельних відносин     Старосинявської селищної ради  на 2017-2021 роки».
  • 9. Про внесення змін до рішень.
  • 10. Про  затвердження   документації із землеустрою.
  • 11. Про  затвердження   документації із землеустрою.
  • 12. Про  затвердження   документації із землеустрою.
  • 13. Про  затвердження   документації із землеустрою.
  • 14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки , на яку поширюється право сервітуту.
  • 15.Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки.
  • 16. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 17. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 18. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою .
  • 19. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 20. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 21. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 22. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 23. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • 24. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій област реалізації права оренди на земельну ділянку.
  • 25. Про передачу земельної ділянки   в оренду.
  • 26. Про поновлення договору   оренди землі.
  • 27. Про поновлення договору оренди землі.

2. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Франчука В.В.; голову  Старосинявської районної ради  Олійника В.В.;  редактора газети  «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост;   представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Е.Здебський