Хмельницька область, Хмельницький район

ЗАВІТАЛИ В ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ «НАДІЯ»

Дата: 03.06.2019 17:15

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. У цей літній день не залишились без уваги і дітки, які виховуються в Старосинявському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія». В цей день до них завітали з привітаннями та подарунками селищний голова Віталій Здебський та директор Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Ірина Шостацька. Всі діти отримали солодощі та приємні подарунки.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства. І за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей , захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Старосинявський ЦСССДМ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)