НА РОЗВИТОК ГРОМАДИ НАДІЙШЛА ДЕРЖАВНА СУБВЕНЦІЯ

Дата: 29.05.2019 16:20

Сьогодні у селищній раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та  планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії Олег Лучіцький.

Депутати розглянули та погодили проект розпорядження селищного голови «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік».

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням сесії селищної ради від 29 грудня 2018 року №11/2018 «Про селищний бюджет Старосинявської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»:

• відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року №280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році» збільшити дохідну частину загального фонду селищного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі 7170700,00 гривень.

Відповідно до цього збільшено видаткову частину загального фонду селищного бюджету в сумі 7170700,00 гривень «Субвенція з місцевого бюджету на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» до визначення розпорядників коштів по конкретних об’єктах чи заходах.

За матеріалами засідання комісії.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)