У НОВІЙ СИНЯВЦІ ОБГОВОРЕНО РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 27.05.2019 14:56

Селищний голова Віталій Здебський побував з робочим візитом у с.Нова Синявка, де зустрівся з керівником місцевого господарства ФГ «Новосинявське» Сергієм Кравчуком. Під час зустрічі обговорено питання співпраці селищної ради з місцевим агроформуванням в рамках договорів соціального партнерства щодо поточного ремонту сільських вуличних доріг в селах Ілятка та Нова Синявка.

Загальна протяжність вуличних доріг в с.Нова Синявка становить майже 22 км. За домовленістю керівника ФГ "Новосинявське" С.Кравчука із селищним головою В.Здебським перші кроки з ямкового ремонту доріг ФГ «Новосинявське» планує розпочати із вулиць в с.Нова Синявка таких як Молодіжна,Кар'єрна, Енгельса та Яблунева.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Володя
2019-05-31 20:15:16

Про то, що селищний голова веде співпрацю з інвесторами, то доре діло! І вміє договорюватися. Респект! Піаряця тут інші, подивіця уважно під "політичними сукнями" хто є хто, це немало важно.

Небайдужий громадянин
2019-05-30 16:11:37

Читаю коментарі і роблю висновок: не все так погано у нашому домі БУДЕ, тому що тут живуть небайдужі люди!!!

2019-05-28 19:44:06

Коментувати можна що завгодно. А дії які? Може ПП Анонім хоче дати частку грошей на ремонт вулиць в Старій Синяві? З усього видко, що депутати вирішили ремонтувати там, де є співпраця з аграріями. Робота робиться. То нащо це обси.ання ? Це нікому не робить честі і гідності!

Віктор Чайка
2019-05-28 18:48:03

Анонім Юра Свобода! Тільки обгажувати всіх і вміє. В Любарі на базарі на скілько людей обдув? Несостоявшійся голова. А сєльсовєт чо мовчить, про ньоє є шо людям сказати. І головне всі про це знають.

Депутат
2019-05-28 18:21:38

У Яблунівці і Цимбалівці є агроформування. Має бути і співпраця із селищною радою - висипати калюжу для жителів села де підприємство обробляє їхн іземлі.

2019-05-28 17:21:28

Ананім, мєсний пепшнік, Калюжа на Франка мішає вести бізнес. познімай на відео і парся скоро вибори. за такого виблюдка Синява не проголосує.

Депутат
2019-05-28 15:36:42

Скільки мона обманювати? Депутати на сесії вирішили про першочергові ремонтні роботи на участках доріг комунальної власності селища, в першу чергу ремонтувати там, як є додавання грошей від місцевих аграрних фірм. Роблять, це добре, стараються, і ж дякувати Богу.

2019-05-27 17:28:10

А чому у Старій Синяві нічого не роблять з дорогами по вулицях фактично у центрі? Я вже не кажу про ті, що у на окраїнах селища! При чому, що часто звертались жителі із проханням щось зробити з тим «болотом по-коліна», але чули лише одні обіцянки, дій ніяких! Що ж людям потрібно вже зробити, щоб влада почала якось діяти??? Чому така безвідповідальність? Обіцяти, звичайно, легше, ніж щось робити!!!

2019-05-27 17:14:23

Доброго дня . зробіть збори села щодо дороги що викладають у соціальних мережах у селі Яблунівка у жителів буде вам що зказати щодо неї