Хмельницька область, Хмельницький район

… На захист прав та законних інтересів дітей

Дата: 23.05.2019 10:44

Діти формують наше майбутнє. Яким воно буде, залежить від того фундаменту виховання, який закладається з раннього дитинства. Піклуватися про умови життя дітей – спільне завдання держави та органів місцевого самоврядування.

Директор Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Ірина Шостацька взяла участь в черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася при Старосинявській районній державній адміністрації.

Членами комісії з питань захисту дітей розглянуто 4 питання:

• про ухиляння від виконання батьківських обов’язків батьками відносно двох малолітніх дітей;
  • про визначення місця проживання та реєстрації малолітньої дитини без згоди батька;
  • про надання згоди органу опіки та піклування на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина.

Відповідно до розглянутих питань, згідно чинного законодавства , враховуючи всі обставини та матеріали справ, членами комісії прийнято рішення, що спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

За інформацією Старосинявського ЦСССДМ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)