ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК пройшов у творчому напруженні …

Дата: 23.05.2019 10:31

Ось майже і наблизився до кінця 2018-2019 навчальний рік. У спогадах багатьох учнів він назавжди залишиться як рік, в якому здійснилися довгоочікувані мрії та сподівання на певні успіхи в навчанні, і разом із тим відступили невдачі та розпач, появилась рішучість, наполегливість та впевненість у власних силах, з’явилися плани на майбутній навчальний рік.

Для учнівського та викладацького колективів Старосинявської дитячої музичної школи він пройшов у творчому напруженні, адже свою майстерність юні вихованці результативно продемонстрували на обласних та регіональних конкурсах, ставши дипломантами та лауреатами, а саме:

• Нагаві Анна-Загра (клас викладача Макогонської Л.Д.) ІІІ місце в регіональному конкурсі юних вокалістів «Перлинкове намисто»;
  • Рудзенко Надія (клас викладача Балла О.М.) ІІІ місце в обласному конкурсі патріотичної пісні «Червона калина»;
  • Кузін Анастасія, Сопрук Володимир (клас викладача Владовської О.В.) ІІІ та ІУ місця в обласному конкурсі виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт»;
  • Гринчук Каріна (клас викладача Кучера С.М.) ІУ місце в обласному конкурсі виконавців на народних інструментах «Подільський дивоцвіт»;
  • хореографічний колектив під керівництвом викладача Шатайло Л.Б. став дипломантом об конкурсу «Розмай 2019».

Але найголовнішою подією для Старосинявської мистецької школи є виповнення 50-річчя від дня заснування. З нагоди ювілею відбудеться творчий звіт за участю учнів, викладачів та випускників школи.

Отож, гостинно запрошуємо усіх жителів громади на свято і чекаємо на вас 24 травня в залі районного Будинку культури о 13.00 годині.

Сергій Кучер,

директор Старосинявської ДМШ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)