Фото без описуПідходить до завершення навчальний рік. Він був особливим: усі українські першокласники почали навчатися за стандартами Нової української школи. Здається, зовсім недавно шкільна родина Старосинявського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія” ім. О. Романенка поповнилася 53 першачками. А вже сьогодні вони святкують своїх “300 днів у школі з найкращим другом Букварем”.

Всі учні успішно оволоділи навичками читання і письма, про що звітували на святі.

В актовій залі зібралися учасники дійства учні 1-а та 1-б класів, їх батьки, бабусі й дідусі, вчителі. Першокласники співали, танцювали, декламували вірші, вітаючи головного героя свята - Букваря.

Цей день для маленьких школярів став і сумним, і радісним. Сумним тому, що діти прощалися з першою книжкою. А радісним тому, що навчилися читати і писати, закінчують перший клас.

Своїх першокласників тепло привітали класоводи Тетяна Чемерис та Любов Висоцька, а батьки підготували дітям чудові солодкі подарунки.

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався!

Бажаємо усім першокласникам, щоб цей шлях був легким та радісним, а батькам і педагогам – міцного здоров’я та наснаги ростити і виховувати підростаюче покоління!

Фото без описуФото без опису

 

Прес-служба ОТГ.