РОДИНАХ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ВИХОВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

Дата: 22.05.2019 13:07

Працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Іриною Шостацькою та Інною Шуляк спільно з інспектором ювенальної превенції Михайлом Литвинюком, завідуючою сектором опіки ССД Оксаною Каспрук та з представником місцевого самоврядування здійснили візити в сім’ї, які проживають в с. Подоляни та с. Паплинці.

За результатами проведеної роботи відвідано сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки. В даних сім’ях виховується 12 неповнолітніх дітей.

В усіх сім’ях з батьками проведено профілактичні бесіди, щодо належного виконання батьківських обов’язків, не допущення соціального сиріцтва, запобігання насильства у сім'ї, створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Старосинявський ЦСССДМ.