Хмельницька область, Хмельницький район

НАДАНО ДОПОМОГУ ЗГІДНО ПРОГРАМ

Дата: 22.05.2019 13:04

У селищній раді    відбулось засідання комісії  з  надання  одноразової матеріальної допомоги, яке провела заступник голови комісії, начальник управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Мирослава Кузьмич.

На засіданні комісії згідно програми «Турбота Старосинявської селищної ради на 2018 -2020 роки» було розглянуто 35 заяв жителів громади, які потребують допомоги на лікування. Виділено допомоги на суму 43,5 тис. грн; по програмі діяльності громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО на 2016 -2019 роки» члени комісії розглянули 13 заяв, спрямували коштів на 7,5 тис. грн.; по програмі діяльності Старосинявської районної організації ветеранів Афганістану на 2016-2019 роки було розглянуто 10 заяв на суму 10,0 тис. грн.

За матеріалами засідання комісії.