НА ЧАСІ – ОБКОШУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ

Дата: 15.05.2019 17:47

Працівники комунального підприємства селищної ради «Старосинявський комунгосп» здійснювали обкошування територій та надавали послуги з висаджування картоплі на городах. Кожного дня  працівники комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» працюють над покращенням заходів із  наведення благоустрою на території громади. Цей процес залишається безперервним, оскільки кожної години, хвилини виникають нові проблеми, замовлення, відбуваються викиди ТВП та ін…

Так,  в рамках Програми розвитку житлово-комунального-господарства Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки, працівниками комунгоспу  організовано  та проведено роботи  із збирання та перевезення твердих побутових відходів на території  громади; прибирання та підмітання вуличного змету; упорядкування контейнерів; наведення благоустрою на кладовищах; скошування трав та обкошування газонів, дитячих майданчиків; очищення бордюрів в центрі Старої Синяви, на вулицях Ватутіна, Мончака, Івана Франка.

Також протягом квітня-та початку травня 2019 року КП «Старосинявським комунгоспом» надано  десятки  платних послуг населенню з вивезення нечистот, посадки  картоплі, дискування площ та ін., використовуючи техніку підприємства.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)