Фото без описуУ селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало п’ять жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями:

• проведення каналізації на вул.І.Франка (прибирання громадських туалетів), на що потрібно заключати договори про обслуговування із КП «Старосинявський ЦВК №1»;
  • видалення старих аварійних дерев в центрі селища;
  • скарга щодо конфліктної ситуації з приводу творчого розвитку дитини;
  • налагодження співпраці із селищною радою з приводу проведення перепису населення на території громади;
  • з приводу отримання допомоги важкохворому на лікування та реабілітацію;
  • ремонту вуличних доріг у селах громади.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями, висловили подяку з приводу освітлення вулиць смт Старої Синяви.

Кожне питання взято на контроль селищного голови, доручено першому заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Карпушину вивчити шляхи вирішення проблемних питань, зробити висновки, розглянути можливість виконання завдань згідно чинного законодавства, провести, де є необхідність, загальні дворові збори громадян.

Прес-служба ОТГ.