8 травня в День пам’яті та примирення, який відзначається в Україні , працівники селищної ради відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, поспілкувалися з фронтовиками, вручили листівки від селищного голови та продуктові набори.

Кожен учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, котрий мешкає на території громади, не був залишений поза увагою. Працівники селищної ради, керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, директор Територіального центру соціального обслуговування Петро Чорний із працівниками Терцентру, депутати селищної ради відвідали фронтовиків, запросили їх на заходи до центру громади, вручили листівки та продуктові набори усім учасникам бойових дій.

Активну участь в акції взяв депутат районної ради від депутатської фракції ВО «Батьківщина» Микола Маліновський, який вручив кожному ветерану продуктові набори.

У цей день ветерани ділилися спогадами, розповідали про своє життя, яке стало частиною історії.

Прес-служба ОТГ.