Фото без описуГотуючись до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, комунальні підприємства селищної ради , в.о. старост сіл, діловоди та жителі населених пунктів провели благоустрій пам’ятних місць, прилеглих територій, могил невідомих солдатів в населених пунктах громади.

Зазвичай, кожного року такої пори проводяться заходи із благоустрою – прибирання та оновлення територій і пам’ятних місць. У населених пунктах громади в.о. старост здійснили ряд заходів із благоустрою: побілили бордюри, очистили пам’ятні місця від сухостою, пофарбували пам’ятники, вивезли сміття.

До прибирання пам’ятних місць найбільше активізувалися працівники соціальної сфери та жителі громади сіл Пиляви та Олексіївки, Лисановець, Цимбалівки, Івок та Мисюрівки, Паплинець, Ожарівки і Пишок, Пасічни, Сьомаків, Пилявки.

Працівниками комунального підприємства селищної ради «Старосинявський комунгосп» здійснено обкошування прилеглих територій до Меморіалу Слави, прибрано території біля пам’ятних місць у Старій Синяві – центрі об’єднаної територіальної громади.

Фото без опису

Працівники комунальних підприємств селищної ради «Старосинявський комунгосп» та «Старосинявський центральний водоканал №1», вбираючи погожі години серед дощових днів травня, спільно завершили благоустрій території старого парку, вивезли сухі рослинні залишки, прибрали територію.

P.S. 9 травня – День Перемоги, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановлено як державне свято внаслідок ухвалення 9 квітня 2015 року Верховною Радою України проекту закону № 2539 «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років» в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію.

Фото без опису

Прес-служба ОТГ.