Хмельницька область, Хмельницький район

ЗУСТРІЛИСЯ З ВЕТЕРАНАМИ

Дата: 11.05.2019 13:57

Доля ветерана сповнена історичних подій, незабутніх і болючих спогадів… Життя кожного з них – окрема книга. Вони в свій час відстоювали мир для нашого покоління, і непросто їм сприймати події сьогодення на Сході України. Селищний голова Віталій Здебський із старшим менеджером  ТОВ «Енселко-Агро» Вадимом Муравським відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території громади, і вручили подарунки кожному, вітаючи зі святом Перемоги у Другій світовій війні.

Стрімко біжать роки. Фронтовики 1925-1927 років народження з хвилюванням та сльозами на очах згадували події тих далеких часів, перший їхній День Перемоги. В кожного закарбувалися у пам’яті особливі спогади – це вже історія, історія Великої Вітчизняної.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)