Дві сім’ї взято під соціальний супровід для вирішення складних життєвих обставин

Дата: 11.05.2019 13:07

Протягом 1 - 11 травня 2019 року фахівці із соціальної роботи Старосинявського ЦСССДМ Інна Шуляк та Людмила Поліщук відвідали 14 сімей із різних категорій -отримувачів соціальних послуг, у яких сім’ях виховується 31 дитина.

2 сім’ї взято під соціальний супровід для вирішення складних життєвих обставин.

Батькам надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу, особливостей фізичного та емоційного розвитку дітей різного віку та їх потреби, створення санітарно-гігієнічних та побутових умов для дітей, а також забезпечення їх першочергових потреб. Проведено бесіди щодо попередження неналежного виконання батьківських обов’язків, конфліктів у сім’ї та домашнього насильства.

Також в 5 сім’ях здійснено перевірку цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини.

Усі сім’ї попереджені про те що, державна допомога при народженні дитини , яка використовується не за призначенням, може бути ПРИПИНЕНА.

Старосинявський ЦСССДМ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)