Хмельницька область, Хмельницький район

У ХАРКІВЦЯХ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ГРОМАДЯН ЩОДО ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПІДКЛЮЧЕНЬ

Дата: 07.05.2019 14:32

У 2017 році селищний голова Віталій Здебський спільно із громадою села Харківці обговорив найпроблемніші питання розвитку інфраструктури села, й одноголосно було вирішено будувати в селі водогін, оскільки водопостачання населення виявилося критичним.

У 2018 році селищна рада спрямовує значні зусилля на будівництво водопроводу – побудовано в селі 5090 м.п. водопроводу, освоєно один мільйон 484 тис. грн.

З початком 2019 року значно активізувалися роботи з індивідуальних підключень домогосподарств до центральної мережі водопроводу на території усієї громади, де були побудовані мережі водопроводу. У с.Харківцях під час чергових зборів жителів населеного пункту, які проведено директором комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентином Матіяшем, детально обговорено ситуацію та процес індивідуальних підключень дворів до мережі водопроводу. На даний час працівниками водоканалу зафіксовано 35 письмових заяв мешканців Харківець, заяви продовжують надходити.

Працівники водоканалу працюють над виготовленням технічних умов з індивідуальних підключень домогосподарств до центральної мережі водопроводу.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)