Хмельницька область, Хмельницький район

9 травня – 2019: ОРГАНІЗАЦІЙНІ МОМЕНТИ

Дата: 07.05.2019 13:45

У селищній раді відбулося засідання оргкомітету   з нагоди проведення  та організації заходів до 74-ої річниці Великої Перемоги, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яке провів голова оргкомітету, голова об’єднаної територіальної громади Віталій Здебський.

Участь в роботі оргкомітету взяли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдан Німець, начальник РС ГУ ДСНС  в Хмельницькій області Мирослав Явдощук, начальник Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області Сергій Дулепов та заступник Олександр Пасічник, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Петро Скригунець, директор Будинку творчості школярів Ніна Стасюк, директор ЦБС Ольга Іванець, головний інженер Старосинявської філії «Хмельницькгаз» Олександр Іванов, директор Старосинявського РЕМ Олег Черниш, депутати селищної ради Володимир Гринчук та Олег Лучіцький, депутат районної ради Микола Маліновський та керівники комунальних підприємств селищної ради.

Члени організаційного комітету  визначили час проведення та перелік офіційних, пам’ятних заходів з нагоди проведення 74-ої річниці Великої Перемоги, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться о 10.00 год. 9 травня 2019 року біля Меморіалу Слави, колона формуватиметься біля «Ощадбанку» о 9.45.

Прес-служба ОТГ.