Хмельницька область, Хмельницький район

Держгеокадастр продовжить передачу земель ОТГ. Триває інвентаризація

Дата: 07.05.2019 09:47

У 2019 році продовжиться процес передачі об’єднаним громадам земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність. Про це «Децентралізації» повідомили в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Сьогодні територіальні органи Держгеокадастру проводять інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності, що передбачено відповідним наказом від 21 лютого 2019 року № 59.

Після завершення інвентаризації, Департамент землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру оприлюднить план-графік передачі земель об’єднаним громадам. До нього ввійдуть об’єднані громади, створені в 2018 році.  За даними «Децентралізації», таких громад налічується 141.

Нагадаємо, в минулому році Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ОТГ. Питання врегульоване розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р.

Протягом минулого року передано 1450,8тис. га земель сільськогосподарського призначення 646 об’єднаним громадам.