Хмельницька область, Хмельницький район

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 04.05.2019 08:24

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало шість жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями сьогодення:

• порушення правил благоустрою в с.Заліссі та ямковий ремонт місцевої дороги;
  • видачі довідки із книг погосподарського обліку на адвокатський запит для встановлення факту родинних відносин;
  • співпраці селищної ради в рамках соціальних угод із БФ «Разом з КЕРНЕЛ»;
  • з приводу оренди та використання земель, які знаходяться у ЗАТ «Сільгосптехніка» смт. Стара Синява;
  • з приводу отримання допомоги важкохворому на лікування та реабілітацію;
  • виділення земельної ділянки 2 га (с.Перекора).

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями.

Кожне питання взято на контроль селищного голови, доручено начальнику відділу земельних відносин виконкому селищної ради вивчити шляхи вирішення проблемних питань, зробити висновки, розглянути можливість виконання завдань згідно чинного законодавства, провести, де є необхідність, відповідні економічно-фінансові підрахунки.

У роботі взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба та головний спеціаліст відділу Дмитро Осадчук, начальник юридичного відділу селищної ради Ігор Шевчук.

Зроблено аналіз усіх робочих питань, що підіймалися громадянами на прийомі, земельні питання направлено для вивчення відділу земельних відносин виконкому селищної ради.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)