Обговорено терміни закінчення капітального ремонту каптажа та артсвердловини

Дата: 03.05.2019 16:45

Комісія у складі селищного голови Віталія Здебського, першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Карпушина, начальника відділу (Інспекції) ДАБІ Олега Ніколайця, начальника комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентина Матіяша, інженера технічного нагляду Віктора Гавчука та представника підрядної організації ПП «Вінниця Монтаж Буд» відвідали об’єкт будівництва «Капітальний ремонт огорожі каптажа та артсвердловини в смт.Стара Синява».

У 2019 р. при формуванні селищного бюджету депутати селищної ради направили із селищного бюджету на виконання заходів програми «Питна вода» Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки. 709 тис. грн. Забезпечення безпеки каптажа та артезіанської свердловини – на часі, і є досить важливим, оскільки з даних джерел здійснюється водозабезпечення майже усіх жителів смт. Стара Синява.

Комісією обговорено терміни закінчення виконання капітального ремонту даного об’єкту.

Інспекція ДАБК.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)