У ЛИСАНІВЦЯХ ТА ІВАНКІВЦЯХ ЗДІЙСНЕНО ПУСК ВОДИ

Дата: 02.05.2019 17:54

Не зважаючи на постійну дощову погоду на вихідних працівники комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» обійшли кожен домогосподарський двір, де здійснено індивідуальні підключення до мереж водопроводу, у селах Лисанівці та Іванківці з метою проведення інструктажу населенню щодо користування водою. Здійснено пуск води.

У 2018 році в с.Лисанівці завершено реконструкцію вуличних мереж водопроводу, побудовано 3807 м.п. водопроводу; у с.Іванківці здійснено водопостачання від артезіанської свердловини №2 та побудовано 5990 м.п. водопроводу. У селах з початку року було розпочато індивідуальні підключення домогосподарств до центральної мережі водопроводів.

До 2018 року у вказаних населених пунктах виникла гостра проблема забезпечення населення водою, людям доводилося користуватися привозною водою чи шукати джерела, стави, щоби набрати води для домашніх тварин.

Наразі індивідуальні підключення домогосподарських дворів продовжуються.

Проблему із водопостачанням вирішено.

КП «Старосинявський ЦВК №1»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)