ЗНОВУ НАНЕСЕНО МАТЕРІАЛЬНУ ШКОДУ…

Дата: 03.05.2019 16:10

У с.Липках біля водонапірної башти викрали 46 м огорожувальної сітки. Як не прикро говорити про цей факт, але він мав місце в реальному часі… Старосинявським відділенням поліції Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області зафіксовано повідомлення в.о. старости сіл Адампіль, Липки, Перекора про те, що нещодавно  невстановлена особа, перебуваючи поблизу с.Липки, шляхом вільного доступу здійснила крадіжку металевої огорожувальної сітки довжиною 46м з огорожі водонапірної башти, чим своїми діями спричинила матеріальну шкоду.

У 2017 році Старосинявська ОТГ здійснила реконструкцію вуличних мереж водопроводу в с.Липки протяжністю 1870 м.; у 2018 році завершили поточний ремонт зон санітарної охорони башт Рожновського та артезіанських свердловин.

… І в 2019 році зустрілися з таким прикрим фактом. Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за ст.185 ч.1 Кримінального Кодексу України.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)