У 2018 році в с.Бабине побудовано 5465 м.п. мереж водопроводу, на що використали 1 (один) мільйон 295 тис. грн., побудовано артезіанську свердловину, водогін здано в експлуатацію. З початком 2019 року жителі с.Бабине співпрацюють із КП «Старосинявський центральний водоканал №1» по індивідуальних підключеннях господарських дворів до мереж центрального водогону.

Як повідомив директор комунального підприємства селищної ради «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш:

На сьогодні уже підключено 14 господарських дворів, є всього 45 заяв жителів села на підключення; до середини травня плануємо завершити підключення дворів до мереж центрального водогону повністю, для цього залучаються усі можливі методи співпраці та прикладаємо багато зусиль колективу.


 

На замітку: (цей матеріал стане в пригоді, якщо бажаєте підключити домогосподарство до центральної мережі водопроводу) https://starosynjavska-gromada.gov.ua/news/1554897881/

Після отримання технічних умов необхідно:

  1. виготовити проектну документацію та погодити її з КП “Старосинявський центральний водоканал №1”.;

  2. виконати роботи згідно з погодженою проектною документацією (прокладання мереж, встановлення вузлів обліку, тощо) без виконання безпосереднього підключення до водопровідно-каналізаційних мереж.

  3. отримати письмовий дозвіл від КП “Старосинявський центральний водоканал №1” на підключення.

  4. укласти договір з КП “Старосинявський центральний водоканал №1” про надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення”.

Прес-служба ОТГ.