26 квітня в Україні щороку відзначається День чорнобильської трагедії. З нагоди підготовки до цієї дати у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету, яке провела заступник селищного голови Світлана Лакуста.

Фото без опису

Начальником відділу культури, національностей, релігій та туризму  виконавчого  комітету селищної ради Богданом Німцем було представлено план проведення Дня пам’яті.

Доручено начальнику КП «Старосинявський комунгосп» І.Федорчуку навести благоустрій території біля пам’ятного Знаку.

Проведення заходів обговорено членами  організаційного комітету на засіданні.

Старосинявська селищна рада запрошує  усіх  бажаючих о 10.00 26 квітня у п’ятницю прийти до пам’ятного Знаку чорнобильцям і вшанувати світлу пам'ять тих, хто загинув, віддати данину рятівникам, які оберігали життя людей, приборкуючи атом.

Прес-служба ОТГ.