Виїзди проводяться кожного третього четверга…

Дата: 22.04.2019 14:19

Продовжуються виїзди медичних бригад КНП «Старосинявський ЦПМСД» на фельдшерські пункти і амбулаторії району, де відсутні медичні працівники. Так на ФП с. Теліжинці виїзди проводяться кожного третього четверга місяця.

Відбувся черговий виїзд на ФП с. Теліжинці. Роботу очолювала сімейний лікар Старосинявської АЗП/СМ Валентина Кицун. У ході заходу було оглянуто 21 чол., були проведені консультації щодо захворювань і дані рекомендації щодо подальшого лікування. Також проведено діагностичні обстеження (вимірювання артеріального тиску, визначення цукру крові). Здійснено 2 виклики додому. У ході заходу усім бажаючим були надані роз’яснення щодо медичної реформи, програми «Доступні ліки», вакцинації проти кору.

Якщо у вас виникають запитання обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Лікар стане для вас надійним помічником і порадником.

Адміністрація КНП «Старосинявський ЦПМСД».