Сьогодні у залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради. Засідання відкрив та провів перший заступник селищного голови Андрій Карпушин.

Фото без опису

Члени виконавчого комітету розглянули сім питань та прийняли відповідні рішення:

• про завершення опалювального сезону 2018 - 2019 років на території Старосинявської селищної ради;
  • про прийняття на обслуговування до територіального центру;
  • про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз дерев на території Старосинявської селищної ради;
  • про присвоєння поштових адрес;
  • про уточнення поштових адрес;
  • про внесення змін до рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради від 13.04.2018 року № 01/2018 «Про комісію з питань легалізації виплати заробітної плати та забезпечення повноти і своєчасності сплати податків та зборів»;
  • про взяття на квартирний облік та зняття з квартирного обліку громадян.

З інформацією «Про виникнення пожеж на території Старосинявуської селищної ради» виступив начальник Старосинявського РС ГУДСНС України в Хмельницькій області Мирослав Явдощук.

Члени виконавчого комітету рекомендували керівництву Спеціалізованого комунального лісогосподарського підприємства "Діброва" Старосинявської селищної ради винайти можливість надати безоплатну матеріальну допомогу громаді села Харківці у вигляді лісоматеріалу для встановлення хреста на кладовищі, згідно звернення депутата Олега Лучіцького.

Головуючий підбив підсумки роботи засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому працювали злагоджено, плідно, конструктивно.