У рамках місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради, оголошеним селищним головою Віталієм Здебським, організовано прибирання парку біля стадіону ДЮСШ. Працівники комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» із керівником Валентином Матіяшем розпочали прибирання з очистки території від сухостою старих ялин та трав, яких виявилося чимало. Обсяги робіт з благоустрою вимагали неабияких зусиль. Щоб облагородити площу, питання виявилося затратним у часі, тому прибирання відбувається в кілька етапів: розчистка сухостою, прибирання території, озеленення.

Наведення належного благоустрою завжди залишається справою благородною, що безпосередньо залежить від усіх мешканців громади. Як кажуть, не там чисто, де прибирають, а там, де не смітять.

Тому кожному варто взяти до уваги, що організації, незалежно від форм власності, громадяни, що мають будинки на правах приватної власності, юридичні і фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від сміття та бруду, будівельного матеріалу, здійснити побілку дерев, прибирання гілля та ін.), дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території селища, утримувати в чистоті і порядку багатоквартирні житлові будинки й інші об’єкти соціального призначення, за що несуть відповідальність відповідно до законодавства, Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».  На території селища, у центрах сіл не допускається складування побутового і будівельного сміття, побутових відходів, тари, складування дров, опалого листя в невстановлених для цього місцях, у разі порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів передбачається відповідальність – накладення штрафів на громадян від 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 340 грн. мінімального штрафу згідно ст.152 цього Кодексу.

Дні благоустрою будуть тривати до першого травня 2019 року.

Прес-служба ОТГ.