У ПИЛЯВІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ЛІКАРСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

Дата: 15.04.2019 17:20

Селищним головою Віталієм Здебським з метою здійснення контролю за виконанням будівельних робіт організовано виїзд на об’єкт в с.Пиляву, де ведуться будівельні роботи сучасного приміщення лікарської амбулаторії.

Ще у 2017 році жителі с.Пилява та навколишніх сіл зверталися до селищного голо­ви В.Здебського допомогти провести благоустрій місцевої амбулаторії сімейного лікаря. Проте, спеціалісти, які виїхали на об’єкт, зробили висновки, що старе приміщення є аварійним і не відповідає жодним нормам лікувального закладу. Тому з ініціативи селищного голови було розпочато поетапно підготовчі роботи щодо будівництва нового сучас­ного приміщення амбулаторії у с.Пилява. Сесією селищної ради виділено земельну ділянку під будівництво. Усю документацію погоджено із Міністерством регіонального розвитку, під чиїм супроводом і відбува­ються роботи майже рік. Так, відповідно до наказу Мінрегіону було виділено  субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоровя у сільській місцевості в сумі 6 млн. 426 тис. грн., а також  із селищного бюджету передбачено част­ку співфінансування  проекту на Пи­лявську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул.Жукова в с.Пилява Староси­нявського району (Старосиняв­ська ОТГ) – будівництво в сумі 714 тис. 079 грн.

Вартість проекту складає більше 7 млн. грн.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)