Хмельницька область, Хмельницький район

СПОРТСМЕНИ СТАРОСИНЯВЩИНИ МАЮТЬ ГАРНІ ЗДОБУТКИ

Дата: 05.04.2019 14:26

Старосинявська селищна рада підтримує спортсменів. У 2018 році на розвиток та діяльність напрямку фізичної культури та спорту спрямовано 1 мільйон 200 700 грн. Оновлено спортивний майданчик з твердим покриттям біля Старосиняввського НВК, розпочато будівництво нового спортивного майданчика.

У кожному навчальному закладі громади учнівська молодь має можливість проявити власні здібності та набути навичок та умінь з різних видів спорту, які обирає сама. В цьому юним спортсменам приходять на допомогу досвідчені тренери та учителі фізичної культури .

Удосконалити свої уміння діти можуть під час занять у Старосинявській дитячо-юнацькій спортивній школі, де кожен із вихованців може звернутися за порадою до тренерів.

Старосинявські спортсмени мають гарні результати і прагнуть здобути наступні перемоги. Так, за рік відбулися змагання та чемпіонати різних рівнів, і наші спортсмени отримали призові місця.

Бажаємо вам високих результатів у спорті та перемог!

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)