СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО: ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКЕ»

Дата: 04.04.2019 17:08

Водопостачання населених пунктів громади - одне із перших напрямків роботи об’єднаної територіальної громади. Спільні зусилля для його вирішення спрямовують спеціалісти селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет, активно підключаються самі жителі сіл.

У цей момент дуже важлива підтримка інвесторів, які обробляють земельні ділянки. Враховуючи ситуацію та бажання мешканців сіл в рамках соціальної угоди із селищною радою керівництво ТОВ «Хмільницьке» спрямували близько 500 тис. грн. на допомогу в закупівлі 11 км 100 м труб для проведення мереж водопроводів у населених пунктах громади: Ожарівці, Пишках та Мшанці.

Селищний голова Віталій Здебський та перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин зустрілися із представниками ТОВ «Хмільницьке» - керівником підрозділу Олександром Борбичем, директором КП "Старосинявський центральний водоканал №1" Валентином Матіяшем, щоб обговорити обсяги виконання робіт, терміни їх проведення.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)