Фото без описуІз першого квітня до першого травня 2019 року головою громади Віталієм Здебський оголошено місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.

Так, працівниками КП «Старосинявський комунгосп» здійснено очистку бордюрів по вул Івана Франка у Старій Синяві, проведено розчистку сміттєзвалища; розвезено пісок для пісочниць дитячих навчальних закладів та шкіл.

У селах громади здійснено зріз аварійних дерев з допомогою ПАТу. В.о. старост сіл Нова Синявка, Адампіль, Пилява, Олексіївка, Сьомаки, Пилявка, одні з перших організували перші дні благоустрою в селах.

Працівники КП «Старосинявський комунгосп» провели ремонт криниці в с.Теліжинцях, селищною радою закуплено матеріали.

Організовано очистку вулиць та вивіз твердих побутових відходів у селищі, планується побілка бордюрів, прибирання скверів та площ.

В.о. старост спільно із жителями, котрі мали бажання навести лад на своїх територіях, здійснено прибирання, загортання сухих рослин, побілку дерев, благоустрій кладовищ.

Місячник благоустрою продовжується.

Прес-служба ОТГ.