Фото без описуСьогодні у Старосинявській ОТГ відбулася святкова подія  -відкриття нового приміщення відділу державної реєстрації актів цивільного стану, яке розташоване на першому поверсі Старосинявського  районного Будинку культури поряд із Центром надання адміністративних послуг селищної ради.

На офіційну частину заходу завітали:  народний депутат України, Радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв, селищний голова Віталій Здебський, начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк; голова райдержадміністрації Василь Франчук, керівники установ, організацій, структурних підрозділів району та селищної ради.

Народний депутат України Ігор Алексєєв відмітив важливість процесів децентралізації в розвитку громад, надання якісних послуг населенню, висловив подяку селищному голові за співпрацю в плані покращення  обслуговування жителів громади.

Селищний голова Віталій Здебський подякував гостям за розуміння, підтримку і наголосив, що на сесії селищної ради  у грудні 2018 року депутати підтримали виділення коштів у сумі 38,4 тис. грн. для проведення ремонтних робіт  в приміщенні. Зараз кімнати для роботи готові повністю, встановлено енергозберігаючі вікна, двері, створено належні умови для роботи, зручне для людей розташування – в центрі  Старої Синяви, поряд – приміщення ЦНАПу.

Привітали із відкриттям: начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк, який детально зупинився на співпраці державних органів із органами місцевого самоврядування, відмітив результати роботи; та голова райдержадміністрації Василь Франчук.

Відкриваючи нове приміщення, за традицією перерізали стрічку.

Артисти  районного Будинку культури  привітали присутніх та працівників  Старосинявського відділу ДРАЦС мелодійною піснею, бажаючи «Многая літа» міцного здоров’я та довгих літ праці.

Прес-служба ОТГ.