РОЗГЛЯНУЛИ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ТА СКАРГИ

Дата: 27.03.2019 17:13

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів народний депутат України, Радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв.

У роботі взяли участь: селищний голова Віталій Здебський; начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк; начальник відділу державної виконавчої служби Старосинявського районного управління юстиції Алла Дідук; державний нотаріус Старосинявської державної нотаріальної контори Олена Гоменюк.

На прийомі побувало четверо жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями сьогодення та скаргами. Усі звернення розглянуто та обговорено шляхи вирішення складних питань, котрі адресували  керівництву жителі Старосинявщини. Питання стосувалися скасування права власності на земельну ділянку біля багатоквартирного будинку в мікрорайоні Цукрозаводу (смт Стара Синява); методів дієвого впливу на особу, яка  вчинила неправомірні (шахрайські дії) відносно жителя смт Стара Синява; обговорено проблему оплати суспільно-корисних робіт за рішеннями суду правопорушникам,  які відпрацьовують в разі за несплати аліментів в комунальних підприємствах селищної ради.

Відвідувачі висловили подяку працівникам виконавчої служби за професійне реагування на особисту проблему – несплату аліментів колишнім чоловіком на виховання двох неповнолітніх дітей. Проблему вирішено оперативно.

Кожне питання взято на контроль народного депутата України, доручено керівникам відповідних служб вивчити шляхи вирішення проблемних питань, надати роз’яснення згідно чинного законодавства.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)