Фото без опису22 березня 2019 року проведено огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Старосинявської селищної ради.

В рамках огляду-конкурсу проведено майстер - класи гуртківців Будинку творчості  школярів. На огляді були присутні: заступник селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, начальник відділу освіти, молоді, спорту культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук та журі у складі заслуженого працівника освіти України, директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорія Гончарука, заслуженого працівника освіти України, заступника директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталії Жолобок, завідувача навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів, методиста відділу Оксани Митко.

Перша частина заходу розпочалася з екскурсії – ознайомилися із  виставкою декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. На ній було представлено роботи юних майстрів, виконані в різноманітних техніках, продемонстровано 8 майстер-класів. У програму огляду-конкурсу увійшли номери вокального, інструментального, хореографічного, літературно-мистецького жанрів. Члени журі відзначили виступи учнів Старосинявського НВК, Пасічнянського НВК, Адампільської, Новосинявської, Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст.№1. На завершення концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернувся проректор ХОІППО Олександр Попик, заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, заступник селищного голови Світлана Лакуста, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Олександр Пузирук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Петро Скригунець, які подякували за належний рівень організації та проведення заходу, за майстерність юних артистів. Огляд пройшов під гаслом «Рідний краю, ми твоє майбутнє».

Захід відбувся на високому організаційному рівні. На святі панувала доброзичлива та творча  атмосфера.

Фото без описуФото без опису

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради.