Фото без описуСелищний голова Віталій Здебський  відвідав колективи  комунальних підприємств селищної ради «Старосинявський комунгосп» та «Старосинявський центральний водоканал №1» з нагоди професійного свята – Дня комунальних служб.

Вітаючи зі святом  селищний голова  відмітив, що саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного жителя було комфортним, зручним та безпечним. Висловив щиру вдячність усім працівникам за щоденну клопітку працю, побажав міцного здоров’я і досягнення нових професійних  здобутків.

Селищний голова  нагородив  грамотами  Старосинявської селищної  ради :

• Лукінова Юрія Івановича – заступника директора КП  « Старосинявський ЦВК № 1»;
  • Муравського Володимира Івановича  -  слюсара АВР, КП  «Старосинявський ЦВК № 1»;
  • Рудика Петра Петровича – дорожного робітника  КП «Старосинявський  комунгосп»;
  • Хоменка Віктора Васильовича – водія асеніазаційного автомобіля КП «Старосинявський комунгосп».

Директор КП «Старосинявський центральний  водоканал  №1» Валентин Матіяш, начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор  Федорчук  привітали колег з професійним святом і вручили нагороди.

Артисти  районного будинку культури привітали працівників комунальних служб піснями, висловили побажання багато літ міцного здоров’я  та праці  у пісні «Многая літа…»

P.S. Професійне свято День  працівників комунальних служб  встановлено в Україні  на підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок  згідно з Указом Президента України «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» від 15 лютого 1994 р.

Після урочистої частини селищний голова Віталій Здебський спільно із директором КП «Старосинявський центральний  водоканал  №1» Валентином Матіяшем, начальником КП «Старосинявський комунгосп» Ігорем Федорчуком  та працівниками водоканалу  провели  обстеження  очисних споруд, колекторів, проаналізували  стан робочих майстерень комунальних підприємств, благоустрій навколишньої території підприємств та приміщення комунальних служб. Обговорено  план наведення благоустрою та покращення роботи даних служб.

Прес-служба ОТГ.