ДО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗВЕРТАЛИСЯ ІЗ ПИТАННЯМИ БЛАГОУСТРОЮ ТА ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО

Дата: 15.03.2019 16:55

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало вісім жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями сьогодення:

Надання роз’яснення з приводу організації роботи організації ради ветеранів війни і праці на території громади;

• щодо благоустрою виборчої дільниці у смт Стара Синява;
  • видачі довідки згідно вимог державних установ;
  • оформлення техумов та проведення індивідуальних підключень до центральної мережі водопроводу в с.Іванківці;
  • освітлення вул. Щорса смт. Стара Синява;
  • прийняття в комунальну власність селищної ради будівлі в с.Харківці;
  • виділення земельної ділянки для учасника бойових дій в зоні АТО (с.Подоляни).
  • Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями.

Кожне питання взято на контроль селищного голови, доручено керівникам відповідних служб вивчити шляхи вирішення проблемних питань, зробити висновки, розглянути можливість виконання завдань згідно чинного законодавства, провести, де є необхідність, відповідні економічно-фінансові підрахунки.

У роботі взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, директор КП «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентин Матіяш, директор Старосинявського РЕМ Олег Черниш; начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату селищної ради Любов Яцишина.

Зроблено аналіз усіх робочих питань, що підіймалися громадянами на прийомі, земельні питання направлено для вивчення відділу земельних відносин виконкому селищної ради.

За матеріалами прийому громадян.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)