Селищним головою Віталієм Здебським було проведено схід села Теліжинці. Одним з питань, які піднімали жителі села - відсутність медичного працівника в сільському ФАПі. Віталій Едуардович запропонував запровадити регулярний виїзд у село медичних працівників Старосинявського ЦПМСД. Пропозицію підтримали та вирішили кожного третього четверга місяця проводити виїзд сімейного лікаря.

Фото без опису

21 лютого з метою надання медико-консультативної допомоги місцевим жителям відбувся виїзд медичних працівників центру первинної медико-санітарної допомоги в с. Теліжинці. У ході якого було оглянуто 22 чол., з них 3 дітей, проведено діагностичні обстеження, здійснено 2 обстеження вдома.

Адміністрація КНП «Старосинявський ЦПМСД» планує проводити такі виїзди щотижнево у віддалені фельдшерські пункти та в Пилявську АЗП/СМ, з метою збереження принципу доступності первинної медичної допомоги для жителів усієї громади Старосинявського району.