A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ 44-ту СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.02.2019 17:46
Кількість переглядів: 661

19 лютого 2019 року у сесійному залі відбулося пленарне засідання 44-ої чергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Здебський Віталій Едуардович. Для роботи в сесії зареєструвалося 17 депутатів селищної ради із 26. Перед початком розгляду питань порядку денного депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні та захисників України війни на сході.

Депутати одноголосно ухвалили пропозиції постійних комісій щодо внесення змін до порядку денного сесії, а саме:

  • зняти, для подальшого вивчення, з порядку денного сесії питання «Про реорганізацію Старосинявської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявська центральна районна лікарня»;
  • включити в порядок денний сорок четвертої чергової сесії питання «Про депутатські запити» в якому розглянути запити депутатів Лакусти А.М. та Ганаха М.М.

Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Лакуста А.М., Омельчак М.І., Симчишина Г.Г.. Головою лічильної комісії обрано Лакусту А.М..

Розглянувши проекти питань порядку денного сесії, депутати прийняли 34 рішення селищної ради:

  • звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік;
  • про внесення змін до «Цільової програми розвитку системи лікувально - профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2019 рік»;
  • про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода» Старосинявської селищної ради на 2016 -2020 роки;
  • про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік;
  • про надання матеріальної допомоги;
  • про присвоєння почесного імені закладу Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ст. №1 та його перейменування;
  • про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок по вул. Ватутіна в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області;
  • про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок по вулицях Ватутіна, Грушевського, Івана Франка в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області;
  • про затвердження актів списання житлових будинків;
  • 17 рішень щодо передачі майна комунальної власності Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».

Емоційне обговорення викликали питання освітлення населених пунктів, ремонт доріг.

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.


Коментарі:

Злий Бандерівець
2019-02-26 12:32:25

Районну адміністрацію в особі В.Франчука, його заступників, весь бездіяльний та безправний апарат, так саме, як і районну раду на чолі із заслуженим пенсіонером В.Олійником тримають як "стратегічний резерв" на вибори, щоб додати голосів (здогагайтесь із трьох разів на чию користь?)

В. Іванович
2019-02-25 16:57:14

А голова не може спитати чого адміністрація не працює і для чого вона вообще? Дороги державні вони не рішают?

Анонім
2019-02-24 14:40:08

Міський бюджет не рівня сільському. Програма добра. А під неї гроші тре зо два міліона.

Олександр Коліжук
2019-02-24 14:36:07

Чекали прийняття Програми забезпечення житлом молоді, дітей без батьківської опіки, учасників ООС(АТО), освітян, лікарів і багатьох, хто очікує в черзі при ОТГ, чомусь не на часі...хоча земляк управитель в м. Хмельницькому проявляє активність в допомозі нужденним...

Анонім
2019-02-23 08:07:01

Люди оцінять за фактами роботи, а не за популізмом і критинізмом.

Маєвська О.П.
2019-02-22 13:02:09

Передивилися записи. Не зовсім розумію суть коментування. Але хочу подякувати голові громади за побудовані водогони в селах, де не було води. Сотні кілометрів водогонів, результар роботи. Розумію є дороги різні. Не всі може зробити голова. А як каже депутат жінка з трибуни, хто на яких крутих машинах розбиває дороги в селі, то люди все бачать, оцінюють.

Небайдужий громадянин
2019-02-21 09:58:07

Великий позитив у роботі керівництва громади - відкритість у роботі, публічність та надання можливості обговорення (коментування) діяльності через сайт. Респект !

Депутат
2019-02-20 18:58:38

Пупулістичні рішення свободи в газеті без кометентності знання глобальних питань отг, безпардонний крик і ноль роботи. Ви думали кого обирати?

Володя
2019-02-20 18:49:20

Як базарник мільйонер став депутатом? Може хтось обяснити з виборців? Агов, жителі синяви! Шо зробив для людей? Люди з української церкви Заставець його підтримали, то тепер така від нього благодарність...

Злий Бандерівець
2019-02-20 14:35:54

Після перегляду відеозвіту, в черговий раз дивуюсь безграмотності та тупої впертості окремих депутатів, які 2 не помножать на 2 (В.Дроздовський), але бажання перекричати безглуздими виступами "зашкалює". Шановний голово ОТГ, включіть його до однієї із комісій, доручіть КОНКРЕТНУ справу і нехай ділом доведе свою компетентність та корисність громаді.

Злий Бандерівець
2019-02-20 10:05:27

На превеликий жаль, у таких ОТГ, як Старосинявська з мінімальним бюджетом , перспективи на безоплатне житло будь-яким категоріям громадян нульові. Це не вина громади- це біда всіх наших громад (за невеликим виключенням ). Не будуйте ілюзій та керуйтесь порадою Кобзаря : "Не жди рятунку ні від кого..."

Анонім
2019-02-19 18:59:26

Яка перспектива забезпечення житлом молоді, дітей сиріт, пільгових категорій громадян, працівників комунальних підприємств ОТГ?