Фото без опису19 лютого 2019 року у сесійному залі відбулося пленарне засідання 44-ої чергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Здебський Віталій Едуардович. Для роботи в сесії зареєструвалося 17 депутатів селищної ради із 26. Перед початком розгляду питань порядку денного депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні та захисників України війни на сході.

Депутати одноголосно ухвалили пропозиції постійних комісій щодо внесення змін до порядку денного сесії, а саме:

• зняти, для подальшого вивчення, з порядку денного сесії питання «Про реорганізацію Старосинявської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявська центральна районна лікарня»;
  • включити в порядок денний сорок четвертої чергової сесії питання «Про депутатські запити» в якому розглянути запити депутатів Лакусти А.М. та Ганаха М.М.

Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Лакуста А.М., Омельчак М.І., Симчишина Г.Г.. Головою лічильної комісії обрано Лакусту А.М..

Розглянувши проекти питань порядку денного сесії, депутати прийняли 34 рішення селищної ради:

• звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік;
  • про внесення змін до «Цільової програми розвитку системи лікувально - профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2019 рік»;
  • про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода» Старосинявської селищної ради на 2016 -2020 роки;
  • про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік;
  • про надання матеріальної допомоги;
  • про присвоєння почесного імені закладу Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ст. №1 та його перейменування;
  • про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок по вул. Ватутіна в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області;
  • про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок по вулицях Ватутіна, Грушевського, Івана Франка в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області;
  • про затвердження актів списання житлових будинків;
  • 17 рішень щодо передачі майна комунальної власності Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».

Емоційне обговорення викликали питання освітлення населених пунктів, ремонт доріг.

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.