14 лютого працювала постійна депутатська комісія селищної ради з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Засідання комісій відкрив та провів голова комісії Лучіцький Олег Іванович.

В роботі комісії взяли участь селищний голова Здебський В.Е., перший заступник селищного голови Карпушин А.А., заступник селищного голови Лакуста С.В., секретар селищної ради Гарник Н.І., керуючий справами апарату селищної ради Бондарчук О.О., доповідачі згідно переліку питань.

Депутати детально опрацювали проекти рішень питань, що включені до порядку денного 44-ї сесії селищної ради, яка запланована на 19 лютого 2019 року, погодили проекти рішень, а саме:

• звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік;
  • про внесення змін до «Цільової програми розвитку системи лікувально - профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2019 рік»;
  • про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода» Старосинявської селищної ради на 2016 -2020 роки;
  • про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік;
  • про надання матеріальної допомоги.

Майже 20 проектів рішень щодо передачі майна комунальної власності Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал № 1».

Депутати працювали зосереджено, злагоджено, плідно.