Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

05 лютого 2019 року         смт Стара Синява          № 11/2019-р

Про скликання 43 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати сорок третю позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 07 лютого 2019 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8 з таким порядком денним:

• 1. Про надання дозволу відділу освіти,молоді, спорту,культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради на передачу в короткострокову оренду частини приміщення котельні.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; голову Старосинявської райдержадміністрації Франчука В.В.голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; керівників установ та організацій: начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Пузирука О.М., начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради Німця Б.П., начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Дулєпова С.О., в.о.редактора районної газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                            В.Е.Здебський