У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 11 жителів громади, які зверталися з актуальними питаннями життєдіяльності населених пунктів:

• розвитку інфраструктури (освітлення вулиць, водопостачання, ремонту сільських доріг комунального значення, обласного значення с.Уласово-Русанівка);
  • забезпечення мешканців сіл належним медичним обслуговуванням ( с.Теліжинці, с.Миколаївка, с.Олексіївка, с.Пилява);
  • наведення благоустрою (ремонт криниць в с.Теліжинці, благоустрій кладовищ);
  • виконання угод соціального партнерства в с.Івки, с.Мисюрівка;
  • соціальне обслуговування одиноких громадян похилого віку с.Паплинці;
  • земельні питання.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями.

Кожне питання взято на контроль селищного голови, доручено керівникам відповідних служб вивчити шляхи вирішення даних питань.

Заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, Світлана Лакуста, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, начальник відділу земельних відносин Наталія Дзюба взяли участь в роботі, узагальнено усі робочі питання, що підіймалися громадянами на прийомі.

За матеріалами прийому громадян.