З МЕТОЮ ЗАХИСТИТИ ІНТЕРЕСИ ДІТЕЙ

Дата: 04.02.2019 17:13

Кожна дитина – індивідуальність. Важливою ланкою діяльності соціальних служб є представити та захистити інтереси дитини. Так, фахівці із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради взяли участь в черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалося 4 питання:

1. Про створення прийомної сім’ї та влаштування малолітньої дитини, на спільне проживання та виховання;
  2. Про неналежне виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно малолітньої дитини;
  3. Про розгляд заяв громадян, щодо надання згоди органу опіки та піклування на вчинення дій, необхідних для приватизації (отримання безоплатно у власність) малолітніми дітьми, земельних ділянок сільськогосподарського призначення, площею 2 га для ведення особистого селянського господарства;
  4. Про надання згоди органу опіки та піклування на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини-сироти за заявою опікуна.

Працівниками Старосинявського ЦСССДМ селищної ради підтримано усі пропозиції, що стосувалися індивідуального вирішення питань щодо захисту прав дітей.

Старосинявський ЦСССДМ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)