РОЗПОЧАВСЯ РІК ЗМАГАНЬ: ЛИЖНІ ГОНКИ

Дата: 01.02.2019 16:24

Вихованці Старосинявської ДЮСШ взяли участь у змаганнях із лижних гонок на першість м. Хмельницького, які проходили в за трьома віковими групами серед хлопців та дівчат: 2004 р.н. і старші; 2005-2007 р.н.; 2008р.н. і молодші.

У старшій віковій групі юнаків на дистанції 3 км. перемогу здобув Ілля Алєксов, друге місце Сергій Собко, четверте Максим Геренчук, сьоме Михайло Назаренко. Серед дівчат старшої вікової групи на дистанції 2 км. друге місце посіла Діана Гусар.

У середній віковій групі серед хлопців 2005-2007 р.н. на дистанції 2 км. четверте місце Олексій Кравець, п’яте Тарас Подзігун. Серед дівчат на дистанції 2 км. перемогу здобули Анна Собко та Христина Алєксова.

У молодшій віковій групі серед дівчат на дистанції 1 км. перемогу здобула Анастасія Дем’янова, третє місце виборола Поліна Алєксова.

12-13 січня проходив Чемпіонат області лижних гонок у селі Хотьківці Красилівського району .

На дистанції 4 км. у старшій віковій групі перше місце Ілля Алєксов, друге місце Сергій Собко, шосте місце Максим Герасимчук, сьоме місце Михайло Назаренко. Серед дівчат четверте місце Діана Гусар.

У середній віковій групі на дистанцій 2 км. перше місце Анна Собко, третє місце Христина Алєксова, п’яте місце Олексій Кравець, шосте Тарас Подзігун.

У молодші віковій групі друге місце Анастасія Дем’янова, третє Поліна Алєксова. Серед юнаків четверте місце посів Костянтин Заїка.

За результатами змагань сформована збірна команда області, до якої увійшли вихованці Старосинявської ДЮСШ: Ілля Алєксов, Сергій Собко, Анна Собко, Христина Алєксова, Анастасія Дем’янова.

Юні спортсмени будуть захищати честь Хмельницької області на юнацькому Чемпіонаті України, який проходитиме в НСБ «Тисовець» Львівської області.

Старосинявська ДЮСШ дякує селищному голові Віталію Здебському, депутатському корпусу, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександру Пузируку за підтримку учнів-спортсменів, що мають змогу брати участь у змаганнях обласних та республіканських рівнів.

Старосинявська ДЮСШ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)