ОБМІНЯЛИСЬ ДОСВІДОМ РОБОТИ

Дата: 28.01.2019 17:48

У Старосинявській ОТГ відбулася робоча зустріч щодо обміну досвідом роботи між Старосинявською об’єднаною територіальною громадою та Летичівською об’єднаною територіальною громадою.

У роботі взяли участь: Ігор Тисячний, селищний голова Летичівської ОТГ; Антоніна Савранська, керуючий справами Летичівської ОТГ; Михайло Маринюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської ОТГ; Андрій Карпушин, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Оксана Бондарчук, керуючий справами Старосинявської ОТГ; Олександр Пузирук, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому Старосинявської ОТГ; Богдан Німець, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради; Наталія Куцоконь, начальник відділу організації надання адміністративних послуг виконкому селищної ради. Під час робочої зустрічі обговорено проблематику та шляхи вирішення різноманітних робочих питань, що виникають в роботі ОТГ в теперішній час: комунікативна діяльність, співпраця між структурними підрозділами ОТГ; дотримання належного теплового режиму в школах, діяльність «Нової української школи»; зміни, які вимагає час, в галузі культури; ефективність діяльності ЦНАП.

На завершення зустрічі делегація відвідала виставку картин Івана Турука, яка діє в читальній залі Старосинявської ЦРБ.

Відділ організаційно-кадрової роботи

апарату селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)