Фото без описуВідділом економіч­ного розвитку, торгівлі та інвестицій виконко­му селищної ради, виконуючими обов’язки старост та діловодами населенню громади, яке утримує молодняк великої рогатої худоби, надана грунтовна допомога в оформлені дота­цій згідно Постанови КМУ від 07 лютого 2018 року №107. Дотація нараховувалася на безповорот­ній основі за утримання зареєстрованого молодняка ВРХ до 13-ти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб в поточному році.

Протягом 2018 року селищною радою підготовлено та упорядковано 612 пакетів документів на отримання дотацій в сумі один мільйон 299 тисяч 300 грн., всього ВРХ молодняка – 1127 голів; документи передано в Де­партамент агропромислового розвитку м.Хмельницький.

Перший період виплат завершено на суму 373 900 грн., 287 осіб отримали дотації.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій